!?של מי הקוד הזה

5 Episodes
Subscribe

By: NetApp Innovation Center

אנחנו מרכז החדשנות של נטאפ בענן, ובכל פרק נדבר על הכשלונות וההצלחות שהובילו את העובדים שלנו למסקנות שכולנו נוכל ללמוד מהן

5: איך עובדים בשגרת מלחמה?
#5
03/05/2024

איך אפשר להמשיך לדלוור כשהתותחים רועמים? כשהקולוגות במילואים, כשדואגים לחברים ולמשפחה עם הפנים לצו 8 הבא?

הקלטנו פרק מיוחד עם נגה הורוביץ, מנהלת צוות פיתוח במרכז החדשנות של NetApp בענן, על החזרה לשיגרה לא שיגרתית בכלל.


4: איך לשלב הורות וקריירה?
#4
10/03/2023

עם כל הקידמה והידע, עדיין נותרו לאנושות עוד כמה שאלות לא פתורות - השאלה כיצד לשלב הורות עם קריירה נמצאת בינהן. בפרק הזה נתמודד עם הצורך לנהל חמ"ל לאיסוף הילד החולה מהגן בזמן דיילי, עם המחשבות על הדד ליין להוצאת הגרסה בזמן משחק עם הילדה ועל רגשות האשם הבלתי פוסקים אחרי עוד לילה ללא שינה.


3: איך לשמור על רלוונטיות בשוק העבודה?
#3
08/31/2023

שוק העבודה משתנה - ומהר. טכנולוגיות חדשות צצות בקצב מסחרר, שיטות עבודה שהתמקצענו בהן משתנות, ונדמה שאי אפשר לנוח על זרי הדפנה לעולם. איך בכל זאת אפשר להישאר רלוונטי בשוק כזה? שוחננו עם עירית בך, מנהלת משאבי אנוש של מרכז החדשנות של NetApp בענן, איך נשארים מחוברים לשוק עבודה גם כשהג'ירה מלא במשימות.


2: השיטות הטובות ביותר לעבודה מול צוותים גלובאליים
#2
07/27/2023

כמה חשוב ליצור אמון ותקשורת מול הקולגות בחו"ל - וכמה זה מאתגר! למרות שכולנו דוברים את אותה השפה, פערי התרבות והמרחק לעיתים מקשים על שיתוף פעולה אפקטיבי.הבשורות הטובות הן שאבירם בצלאל, מנהל מוצר בכיר במרכז החדשנות של NetApp בענן, משתף טכניקות פרקטיות שישפרו את העבודה שלכם עם הקולגות שנמצאים מעבר לים, ולא בקצה האופן ספייס.


1: איך להחליף שפת פיתוח?
#1
07/04/2023

מצליחים לעמוד בקצב? אין מפתח שלא מתמודד עם המתח בין הרצון להשתמש בטכנולוגיות הכי חדשות אל מול האתגר במעבר אליהן. סשה קורמן, מנהל קבוצת פיתוח במרכזת החדשנות של NetApp בענן, מסביר איך עושים את זה נכון.