Na Káve s Mišel

6 Episodes
NKsM | Ulička zvaná vyčerpanie
#6
Last Friday at 8:41 PM

Je rozdiel medzi normálnou únavou a vyčerpaním, lebo zatiaľ čo únavu budeme pociťovať vždy, pocity vyčerpania sú nebezpečné. Mišel sa v najnovšej epizóde podelí o postrehy, čo s tým robiť a ako to zvládať. Veď prečo by sme na to mali byť sami, keď Boh chce byť s nami?


NKsM | Kým čakáme, upracme si topánky
#5
03/22/2023

Život je taká veľká čakáreň na sny. Kým sme malí, čakáme, kedy vyrastieme, a keď sme starší, našich túžob pribúda. Čakanie nás ale nemusí až tak bolieť, stačí len...


NKsM | Odpustiť môžem, ale zabudnúť nie
#4
03/08/2023

Každý je ranený a každý aj zraňuje. Prečo máme toľko rán a čo to vlastne znamená odpustenie? Mišel sa aj s hosťom porozprávala na tému, ktorá sa týka nás všetkých.


NKsM | Tri veci, ktoré nielen nemusíme, ale by sme ich ani nemali robiť
#3
01/28/2023

Koľko vecí v živote musíme urobiť, bez ohľadu na to, či sa nám chce alebo nie? Zrejme by sa nedali ani zrátať. Mišel vám ale v najnovšej epizóde prezradí tri dôležité veci, ktoré nemusíme nikdy!


NKsM | Od týchto ľudí radšej krok späť!
#2
01/01/2023

Všetci chceme, aby budúci rok bol lepší ako ten predošlý, chceme sa viac usmievať a sladšie spať. Náš život však určujú najmä medziľudské vzťahy a niektoré typy ľudí nám bránia hýbať sa vpred.


NKsM | Štyri veci o mne
#1
11/26/2022

Úvodný diel podcastu Na Káve s Mišel, v ktorom sa dozviete 4 dôležité veci o Mišel, autorke podcastu. Prajeme Vám príjemné počúvanie.