Čistý střed by Windson

27 Episodes
Subscribe

By: Petr Hais

Podcast Čistý střed, to je každý měsíc zajímavý rozhovor s českým či slovenským šipkařem a nově také pořad shrnující turnaje profesionální šipkové organizace PDC. Pokud jste fanoušky šipek, tento podcast si nesmíte nechat ujít! Začněte podcast sledovat ještě dnes a buďte s námi u každého zajímavého momentu!

Players Championship Finals a kvalifikace na MS: V Ally Pally bez Čechů, ale se zelenou šedesátkou
#17
Last Tuesday at 12:09 PM

PDC má oficiálně za sebou sezonu 2023. Turnaj Players Championship Finals potvrdil kvalitu, kterou má Luke Humphries i to, že Luke Littler bude v příštím roce hodně na profesionálním okruhu zlobit. Zmínka přišla i na úspěch Anny Votavové v Srbsku, sázkový skandál a změnu barvy Triplu 20 na MS. Příjemný poslech!

Zdroj fotografie: Paddy Power, PDC


Grand Slam of Darts a Czech Open: Perfektní Humphries, "devítka" a úspěchy Vítězslava Sedláka
#16
11/20/2023

Ve velmi uvolněné atmosféře se tentokrát neslo povídání v podcastu Čistý střed! Grand Slam of Darts je specifický formátem skupin na úvod, letos navíc diváky potěšily skvělé zápasy a perfektní leg! Na chvíli jsme zaskočili do hotelu Pyramida, kde se hrál další ročník turnaje WDF Czech Open a zmínili také historii francouzských šipek. Příjemný poslech!

Zdroj fotografie: Kieran Cleeves/PDC


Čistý střed s Filipem Šebestou
#15
11/01/2023

Už čtyřikrát ve své kariéře hrál Filip Šebesta na turnaji PDC European Tour. V letošním roce se na pódium už třikrát, zatím ale nepřešel brány prvního kola. Jakou změnu udělal v přípravě na letošní rok? A jak dlouho před zápasem probíhá rozhoz na střed? V podcastu se také dozvíte, komu Filip fandí v české fotbalové lize nebo proč mu nesedly online šipky. Zdroj fotografie: Facebook Filip Šebesta


European Championship, Challenge Tour, WDF: Luxusní český víkend a emoční výkyvy skokana týdne
#14
10/30/2023

Víkend, na který české šipky jen tak nezapomenou! Nejen o českých úspěších byla řeč v novém podcastu Čistý střed by Windson! Hlavním tématem byl major turnaj European Championship, na kterém se Peter Wright vrátil na pozici světové dvojky a James Wade našel ztracenou formu. V žebříčku PDC pak u jednoho z hráčů nastal posun nahoru i přes fakt, že odešel poražen v prvním kole poměrem 0:6. Příjemný poslech!

Zdroj fotografie: X Live Darts


Velké shrnutí - Perfektní Pikachu, Český pohár V a dvojice Gawlas-Sedláček
#13
10/23/2023

Uplynulé dva týdny nabídly velkou porci nejen profesionálních šipek! V Hildesheimu se i s českou účastí dohrála letošní European Tour, v turnajích Players Championship bojovali nejen naši hráči o další libry do žebříčku a v Dobříkově se sešla tuzemská špička na Českém poháru. Připomeňte si s námi to nejdůležitější ze světa šipek a zkraťte si čekání na European Championship!

Zdroj fotografie: Jonas Hunold/PDC Europe


World Grand Prix - Dvakrát minutá "devítka" a spektakulární titulové zavření
#12
10/09/2023

Další velký turnaj, další podcast! Poprvé se z major trofeje raduje Luke Humphries, který ve finále předvedl neskutečné šipky a zaslouženě zvítězil! World Grand Prix také nabídla několik dramatických momentů a skvělých zavření. Jednoduše si tento podcast nesmíte nechat ujít! Příjemný poslech!


Maďarská European Tour, Players Championship nebo Beau Greaves - Vznik nového "El Clásica" a dvě šipky Callana Rydze
#11
10/02/2023

S mírným zpožděním je tady opět shrnutí uplynulých turnajů PDC! Tentokrát jsme s Karlem Jirákem přidali i turnaj WDF World Cup, změny, které chystá PDC do sezony 2024, zauvažovali o vzniku nové kategorie, kterou budeme oceňovat v našem podcastu, a také probrali ty nejdůležitější momenty, včetně výkonů českých hráčů. Příjemný poslech!


Čistý střed s Jakubem Martinovským
#10
10/01/2023

Je tu prvního v měsíci, a to znamená další rozhovor! Tentokrát o šipkách z druhé strany barikády. Mým hostem byl Jakub Martinovský, reportér TV Nova, který mluvil o tom, v čem je výhoda textu oproti videu, kdo z hráčů je nejsympatičtější nebo proč si více užívá delší rozhovor s rozvinutějšími otázkami. Příjemný poslech!


World Series of Darts Finals - Van Gerwen popáté a Je Luke Humphries jako Michael Smith?
#9
09/18/2023

Podzimní sezona naplněná velkými turnaji odstartovala! V Amsterdamu se na finálovém turnaji Světové série radoval domácí Michael van Gerwen, který ale v semifinále měl hodně namále. Řeč přišla i na nedávný turnaj European Tour v německé Jeně a přišlo i shrnutí slíbeného World Seniors Matchplay! Příjemný poslech!Fotografie: Kelly Deckers/PDC


Windson Nova sport Open: Karlovo velké vítězství a zákulisní informace Pavla Kordy
#8
09/10/2023

Jeden z největších turnajů v České republice je za námi. V pražském hotelu Pyramida proběhl pátý ročník turnaje Nova sport Open, který nabídl mnoho zajímavostí! S Karlem Jirákem jsme si v první polovině podcastu povídali nejen o výsledku, ale také o enormně dlouhé skupině, setkání s fanouškem či Karlově vítězství nad velmi prestižním soupeřem! Druhá polovina dílu patří rozhovoru s Pavlem Kordou. Organizátor turnaje promluvil o tom, jak se klání chystá, ale také o tom, kdo je v jeho týmu nebo proč se hraje na menší poče


Players Championship a kvalifikace - Znovuzrozený Adam Gawlas a zapomenutá přihláška
#7
09/06/2023

V posledních týdnech žila PDC mimo velká pódia, přesto se toho dělo víc než dost. Pojďte si spolu s námi projít uplynulých pět turnajů Players Championship, ale mimo jiné také naši debatu o tom, kde hledat vzestup Adama Gawlase, proč nehrál kvalifikaci na World Series of Darts Finals nebo jaká zajímavost se váže ke kariéře Lukea Humphriese. Příjemný poslech!

Fotografie: DARTSACTUEEL.NL


Čistý střed s Davidem Zárubou
#6
09/01/2023

David Záruba se řadí mezi nejlepší mladé hráče v Česku. Při pohledu na jeho šipkový životopis se není čemu divit, dvě zlaté medaile z mistrovství Evropy hráčů do 21 let, cenné kovy z domácích šampionátů. Proč má tolik úspěchů ze soutěže dvojic? A trápí ho při jeho výšce bolesti zad? Mnohem více se dozvíte v dalším rozhovoru podcastu Čistý střed!


New South Wales Darts Masters - Cross vládcem jižní polokoule a výkyvy ve formě hráčů
#5
08/12/2023

Další týden, další podcast, ale stejný vítěz! I v australském Wollongongu se radoval Angličan Rob Cross, který v tuto chvíli drží osmizápasovou vítěznou sérii. S Karlem Jirákem jsme v Čistém středu probrali vliv zdraví manželky Petera Wrighta na jeho formu nebo jaký postoj mají fanoušci ke Gerwynu Priceovi. Příjemný poslech!Zdroj fotografie: Sylvia Liber/PDC


Sledujte podcast Čistý střed!
#1
08/11/2023

Podcast Čistý střed začíná nabírat na obrátkách! Připojte se ještě dnes, ať vám neunikne jediný moment!


New Zealand Darts Masters - Šampion Cross a překvapení Tata
#4
08/05/2023

Další turnaj PDC znamená další povídání s Karlem Jirákem! New Zealand Darts Masters nabídl znovu skvělou podívanou a další vyrovnané finále! V novém dílu podcastu jsme probrali překvapivé výhry domácích kvalifikantů a zhodnotili jeden z nejlepších zápasů roku 2023. Zdroj fotografie: Stephen Barker/Photosport


Čistý střed s Daliborem Šmolíkem
#3
08/01/2023

Vloni vyhrál MČR, letos poprvé nakoukl na turnaje PDC European Tour. Dalibor Šmolík v novém podcastu Čistý Střed promluvil nejen o těchto turnajích, ale také o tom, jak se čas na šipky kombinuje s časem v práci a v dalších aspektech života. Řeč také byla o tom, jak se dostat ke sponzorovi.


World Matchplay - překvapení a suverén Aspinall
#2
07/24/2023

World Matchplay nabídl opět osm dní skvělých šipek. A podcast Čistý střed přichází s novinkou! S Karlem Jirákem budeme tyto velké turnaje probírat a doufáme, že u toho budete s námi! Pojďte si ještě jednou připomenout nabitý týden v Blackpoolu, který skončil titulem Nathana Aspinalla!

Zdroj fotografie: Taylor Lanning/PDC


Čistý střed s Vítězslavem Sedlákem
#1
07/01/2023

Podcast Čistý střed je zpět! V prvním dílu nové série jsme s Vítězslavem Sedlákem probrali účast na loňské pražské European Tour a povídali si o důležitosti série Challenge Tour pro posun v kariéře. V díle se rovněž dozvíte, jaké další cíle 32letý šipkař má. Příjemný poslech!


Čistý střed s Radkem Schulzem
#9
11/25/2022

Po delší pauze se opět hlásí šipkový podcast! V devátém díle jsem si povídal s vítězem Czech Open a s aktuálním komentátorem na Nova sport, Radkem Schulzem. Jak se k šipkám dostal? A jaký turnaj má nejraději? To vše a mnohem víc prozradil komentátor a šipkař známý nejen z televize.


Čistý střed s Martinem Votavou
#8
09/02/2022

Nový prezident České šipkové organizace Martin Votava promluvil v novém dílu podcastu Čistý střed o novém rozdělení rolí v představenstvu ČŠO, o přípravách turnaje Czech Open i o důstojnějších hracích místech, do kterých by chtěl přesunout nejprestižnější podniky sezony. Prezident ČŠO rovněž promluvil o ambicích na vysílání českých šipek.


Čistý střed s Martinem Zimanem
#7
08/05/2022

Martin Ziman je aktuálním mistrem Slovenska a také účastníkem druhého ročníku online soutěže Tipsport Premier League. V sedmém díle podcastu Čistý střed přišla řeč například na zmiňované mistrovství Slovenska, turnaje PDC, ale také na státnice.


Žebříčky, WDF Europe Cup a Češi v PDC
#6
07/22/2022

Tentokrát je podcast Čistý střed bez hosta. I tak si ale můžete poslechnout shrnutí všech možných žebříčků týkajících se PDC. Jak jsou na tom Adam Gawlas a Karel Sedláček v boji o mistrovství světa a o další majory? Řeč byla také o velmi úspěšném juniorském mistrovství Evropy.


Čistý střed s Pavlem Kordou
#5
06/10/2022

Promotér, organizátor, komentátor, ale stále i aktivní hráč. To je Pavel Korda, muž, který do Prahy dostal podnik série European Tour. V dalším dílu podcastu Čistý střed jsme řešili nejen turnaj na Královce, ale také důvody, proč se hrálo v roce 2019 v Letňanech a jaké jsou další plány pro PDC v Praze.


Čistý střed s Jitkou Císařovou
#4
05/13/2022

Jitka Císařová je mezi ženskými hráčkami v Česku neohroženou vládkyní republikových šampionátů. Vítězka posledních pěti MČR se v novém díle podcastu rozpovídala o ambicích na světový šampionát organizace WDF nebo o svých úspěších z mezinárodní scény.


Čistý střed s Michalem Šmejdou
#3
04/15/2022

Mistr ČR z roku 2015 a účastník turnajů PDC. To je Michal Šmejda, který přijal pozvání do dalšího dílu šipkového podcastu. Co je potřeba k poražení Karla Sedláčka na kvalifikacích na European Tour? A věří tomu, že je čas vrátit se na pódium PDC? To a mnohem více se dozvíte v jediném šipkovém podcastu v ČR.


Čistý střed s Romanem Beneckým
#2
03/18/2022

Roman Benecký toho ve své kariéře dosáhl i přes mladý věk hodně. Co říká na zkušenosti z mistrovství světa? Roman také uvedl, proč se mu proti Ryanu Joycovi hrálo dobře. Mimo MS mluvil také o jeho plánech v ostatních soutěžích nebo o mediálním tlaku i tlaku okolí.


Čistý střed s Pavlem Jirkalem
#1
02/18/2022

Pavel Jirkal začal se šipkami ve velmi mladém věku a v dnešní době má za sebou starty i mezi profesionály. Kdo podle něj vyhraje UK Open? A jak vypadaly šipky v 90. letech? To se dozvíte v historicky prvním díle šipkového podcastu Čistý střed se steelovým vicemistrem Evropy a účastníkem dvou turnajů série European tour Darts organizace PDC.