Rigg & Drift
En podcast om rigg og drift i byggebransjen og livet generelt. Tømrer- Elektriker - Direktør Bruun og murer Brendsrød prøver å finne sin plass i riggens mysterier og driftens utfordringer samtidig som tips, triks og historier kommer som perler på snor.En podcast uten plan og manus som var intern - som plutselig ble ekstern.
S03E02 - Ninjaplast, WD40, Cosylan og Bling

Bruun har oppdaga ninjaplasten og smæres det som smøres kan. Brendsrød kjører fortsatt Cosylan på høy oktan og har gulla seg opp med bling
S03E01 - Augsburg, Behind the scenes, ridder utstyr og BHT

Vi snakker om Tyskland, hva skjer bak scenene, bedriftshelsetjeneste og ridder utstyr.
S02E06 - Rater, raider og alpakkavandring

Patrick (Gud) er fortsatt på besøk, han snakker mye om sine rater, raider og har vært på Alpakkavandring.
S02E5 - Gud er på besøk, Widerøe og ordførerkjede

Gud (Patrick Loe) har endelig kommet på besøk, han skryter fælt av Widerøre og har bytta til seg en spesiell bagasje.
S02E04 - Ukraina, hello fresh og farfar på ligningskontoret

Det er lett å skylde på Ukraina, Bruun har prøvd seg på "Hello Fresh" og farfaren til Jokke har problemer på ligningskontoret
S02E03 - Hjemmelaga snus, økonomi og italiensk tapas

Murer'n har laga hjemmelaga snus, og gir forslag til en personlig økonomi plan for seg selv.. Bruun har gått for italiensk tapas på nyttårsaften.
S02E02 - Skråtobakk, helseangst, hylleplassering og varm kakao

Vi diskuterer viktige temaer som skråtobakk, helse angst, hylleplassering og varm kakao.
S02E01 - Stille klokka, måner og kostholdstips

Vi stiller klokka, har fokus på halv måne, hel måne og Murer'n kommer med kostholdstips. Vi har også ett helt spesielt ukens verktøy.
Pilot6 - Tjukkevondt, mat og indisk eikeparkett

Mat er stadig ett problem og Bruun venter på ett eikegulv fra India som aldri kommer
Pilot5 - Strykebrett, brekt ankel og jagerflypilot

Ny rigg i studio, direktør'n brekker ankelen i ett kratt og Brendsrød får en følelese av å være pilot med nytt headset
Pilot4 - Hageslange, høytrykk og Findus

Vi snakker om hageslange tips, høytrykkspyling og drømmejobb på Findus
Pilot3 - Diagnoser, øl og feiebrett

Diagnoser bli belyst, øl blir konsumert og irratasjon over feibrett som velter
Pilot

Løs prat om valg, båser og varme vaffler...