Bez Dwóch Zdań

7 Episodes
Subscribe

By: Aleksandra Rak

Posłuchaj anonimowych historii, które wstrząsnęły internetem. Ostrzegamy- może być kontrowersyjnie! Związki, konflikty, relacje rodzinne i wstydliwe wyznania. Bez dwóch zdań będzie o czym dyskutować!

Śmiechu warte
#7
10/14/2021

Są historie, które można skwitować jedynie śmiechem, W tym odcinku przychodzimy do was z anonimowymi wyznaniami z reddita, które nie wymagają wielu komentarzy, ale za to bawią do łez. Przed wami między innymi mężyczna, który udaje psa, uprowadzenie Meksykanina, łysa żona i wyjątkowo krwisty stek, który uciekł z talerza.

https://bit.ly/3FAYGN2

https://bit.ly/2YJBZ8S

https://bit.ly/3Bz2vQy

https://bit.ly/3BCSX72

https://bit.ly/3lwdHrp

https://bit.ly/3oQM52e

https://bit.ly/3FyQcpI

...


Ona temu winna
#6
10/07/2021

Tym razem przedstawiamy wam historie weselne (ale nie wesołe). Przed wami rytualne sprawdzanie dziewictwa panny młodej, włamanie się na ślub byłego, przymierzanie białej sukni przez matkę i siostrę pana młodego oraz musicalowa ucieczka sprzed ołtarza. Możesz pocałować pannę młodą!


5. Kocha, lubi, szanuje
#5
09/30/2021

W tym odcinku serwujemy wam gorące historie osób, które naszym skromnym zdaniem powinny pozostać singlami na zawsze. Przed wami ukradziona proteza nogi, środki uspokajające dla nieposłusznej dziewczyny, jaskraworóżowe bikini i mnóstwo zdjęć teścia zgromadzonych w prywatnym folderze. Jest o czym dyskutować!

1. https://bit.ly/3ilqA5R

2. https://bit.ly/3B1txQ4

3. https://bit.ly/2YcPf5D

4. https://bit.ly/3kYDuse

5. https://bit.ly/39UmQUg

6. https://bit.ly/2Y6m8B3


4. Milczenie jest złotem
#4
09/23/2021

W tym odcinku naszego podcastu omawiamy anonimowe wyznania z Reddita, które- gdyby wyszły na jaw- mogłby zniszczyć życie wielu osobom. Czy te tajemnice powinny zostać zabrane do grobu? Mężczyzna, który żyje w bunkrze pod czyjąś posesją, kobieta, której mąż obwąchuje psy, jedna noc z facetem matki oraz ciąża szwagierki, do której wcale nie przyczynił się jej partner... a to dopiero początek...


3. Cudownych rodziców mam
#3
09/16/2021

Oto przed wami następny odcinek pełen anonimowych historii, tym razem w roli głównej występują rodzice z piekła rodem. Pojawi się między innymi mama, która chciała sfingować własną śmierć, teściowa, która odkryła loch BDSM i kobieta, która zaszła w ciążę z byłym swojej córki. Będzie o czym dyskutować!

Linki do historii:

https://bit.ly/3ki2rhX

https://bit.ly/3AiB4JZ

https://bit.ly/39bvSf3

https://bit.ly/3lrVla0

https://bit.ly/3ClnA0y

IG: bezdwoc


2. Kochajmy się jak bracia
#2
09/09/2021

Wracamy z kolejnym odcinkiem, a w nim czekają na was mrożące krew w żyłach anonimowe opowieści o rodzeństwach. Czy wpuścić siostrę do domu? Czy można grać na skrzypcach? I przede wszystkim- gdzie podziało się mleko z piersi mojej żony?

Linki do historii:

https://bit.ly/2X94g82

https://bit.ly/3l3rpAG

https://bit.ly/3ng8uFo

https://bit.ly/3ngAZCY

https://bit.ly/3DXLzF3

IG: bezdwochzdan


1. Na dobre i na złe
#1
09/03/2021

Witajcie w pierwszym odcinku naszego podcastu! Przed wami wojna o sekretną operację nosa, niezapowiedziany tatuaż, kilka spóźnionych obiadów i jedno porno za dużo.

ig: bezdwochzdan

Linki do omawianych historii:

1. https://www.reddit.com/r/relationshipadvice/comments/oyskum/my22fhusband26mfeelsbetrayedandis_now/

2. https://www.reddit.com/r/relationship_advice/comments/oub2mg/my_29f_husband_29m_got_a_tattoo_of_my_face/

3. https://www.reddit.com/r/relationshipadvice/comments/bputuj/ifoundmyhusbandmasturbatingtomysister/

4. https://www.reddit.com/r/AmItheAsshole/comments/j4zo1q/aita_for_refusing_to_be_in_t...